Co ještě nevíte

4. května jsme slavnostně otevřeli po Českém Krumlově další prodejní galerii Bambas Art Bags v Mariánských Lázních na Hlavní třídě 228. Získali jsme tak konečně v tomto krásném městě pro naše originály důstojné prostředí, v kterém můžeme představit celé portfolio naší tvorby. Navíc v části tohoto prostoru budeme představovat významné malíře, sochaře a designéry. V současné době jsou zde vystaveny obrazy a skulptury akademického sochaře Tondy Kašpara a minimalistické kabelky designérky Marcely Kotěšovcové. Přijedete-li do tohoto lázeňského města, přijďte navštívit i naši novou galerii.

I muži mají potřebu odlišit se, být originální. Proto jsme pro ně připravili pod značkou Bambas Art Fashion patentově chráněnou nekonečnou řadu výtvarně nadčasových kožených kravat, které jsou ručně malované buď autorskými motivy z dílny našeho atelieru nebo kopiemi světových malířů. Každá kravata je unikátním uměleckým kouskem, který je signován jménem autora malby. Bambas Art Fashion – kravaty, které se dědí.

Máte výtvarný talent? Milujete barvy a vůni přírodně tříslené kůže? Máte fantazii a hledáte nové tvůrčí horizonty? Zavolejte nám. Hledáme do našeho týmu externí spolupracovníky – výtvarníky.

Do prodejní galerie Bambas Art Bags v Mariánských Lázní hledáme asistentku prodeje.

Společnost Lera s.r.o. se čtyřmi prodejnami v Mariánských Lázních přestala být od března tohoto roku obchodním partnerem našeho atelieru a v současné době pouze doprodává velmi úzké portfolio naší tvorby. Nové typy kabelek s novými designy, boty, peněženky a další proto naleznete v naší nově otevřené prodejní galerii Bambas Art Bags v Mariánských Lázních na Hlavní třídě 228. Nemůžete se splést. Jsme naprosto jiní.

V krátkém časovém horizontu představíme v oddělení Bambas Art Fashion další nové produkty. Mějte s námi rádi překvapení!

Velmi dlouho jsme hledali pro myšlenku uměleckých kožených kravat a motýlků nejenom vhodný materiál, ale především partnera, který by na naší myšlence spolupracoval. Od myšlenky k její realizaci je vždy potřeba určitý čas. Náš čas zkoušek byl velmi intenzivní především díky společnosti HEDVA ČESKÝ BROKÁT, která nám propůjčila svoje know how. Tato společnost s tradicí od roku 1890, se zkušenostmi v oblasti kravat, motýlků a dalších produktů, poskytla našemu atelieru své šicí dílny, technologie a zásadní informace pro naši tvorbu. Vznikl tak společný projekt, ve kterém se umělecké kožené kravaty a motýlky stanou originálními doplňky pro muže i ženy. V této souvislosti jsme připravili celé společenské komplety s jednotícím designem a modelovými variantami. I u těchto produktů jsme připraveni na řešení a realizaci individuálních požadavků a vašich potřeb. Již brzy najdete tyto výtvarné skvosty v našich prodejních galeriích Bambas Art Bags v Mariánských Lázních a Českém Krumlově a také v reprezentativních prostorech společnosti HEDVA ČESKÝ BROKÁT v Praze, v ulici Na Příkopě 16.

Naše produkce je stále doplňována novými originálními modely a designy, které si získaly velký respekt i od současných malířů. Martins Lovers, umělec žijící na jihu Francie, je toho důkazem. Našemu atelieru, jako jedinému, poskytl právo reprodukovat své obrazy na plátna našich kabelek, se signaturou jeho jména.  Je to velké ocenění výtvarných kvalit umělců našeho Atelieru Bambas.

Naším obchodním partnerem v Praze jsou Kožešiny Kubín, Vítězná 12.