O nás

Ladislav Bambas – své jméno propůjčil již v roce 1991 novým originálním výrobkům z kůže.

Stovky a stovky hodin jeho práce v koželužnách a laboratořích přinesly ohromný úspěch v podobě vynálezu nanášení barev na kůži. Touto metodou vzniklé výtvarné originály spojené s následnou fixací a technologickou úpravou obdržely certifikovaný patent Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. Tato technologie je nedílnou součástí tvorby Atelieru BAMBAS a je stále zdokonalována v nových produktových řadách s mottem – „Umíme, protože víme.“

V roce 2009 zakoupil společnost Atelier BAMBAS a stal se tak jediným vlastníkem designů a typů všech druhů výrobků, které do poloviny roku 2009 byly v tomto atelieru od roku 1991 vytvořeny. Protože jsou však některé tyto původní modely a designy užívány také jinou společností a stávají se tak jejich kopiemi, najdou naši přátelé na originálech Atelieru BAMBAS u jednotlivých produktů celého portfolia tato doplňující označení – Bambas Art Bags, Bambas Art Purses, Bambas Art Shoes a Bambas Art Fashion. Takto označené kabelky, peněženky, boty a doplňky jsou zárukou, že skutečně vlastníte originály vytvořené týmem Atelieru BAMBAS. Tvorbu tohoto atelieru si zamilovaly dámy a pánové v USA, Japonsku, Rusku, Francii, Itálii, Slovensku, Rakousku a dalších zemí, včetně České republiky. Kabelky našeho atelieru byly věnovány nejenom manželkám prezidentů, ale i významným umělkyním a politikům, mezi které patří i úžasná žena s českými kořeny Madeleine Albrightová.

Atelier BAMBAS spolupracuje s mnoha výtvarníky a designery, kteří svým uměním vzbuzují u žen ty nejsilnější emoce. Za všechny je třeba jmenovat skvělou módní návrhářku a designérku Marcelu Kotěšovcovou. Její originální návrhy jsou nadčasové a podporují svou ucelenou formou výjimečný charakter tvorby atelieru.
Kožené díly pro jedinečnou malbu našich umělců jsou z nejkvalitnější hovězí kůže, která je vyčiněna přírodními třísly. Těla všech kabelek Atelieru BAMBAS jsou z výběrových lícových usní italské provenience, stejně tak jako originální kování a podšívkové materiály – to jsou Bambas Art Bags – láska na celý život.
Nejjemnější kozinkové podšívky, nejlepší ortopedické a hygienické vložky odvádějící pot, dokonalé spodkové usně na podrážky, to vše umocněno originálním designem a patentovou ochranou – to jsou Bambas Art Shoes. S botami BAMBAS jste vždy o krok napřed.

Logické a přehledné uspořádání vnitřních prostor, perfektní šití a zpracování každého detailu, dokonalá ochrana s nezaměnitelnou identitou – to jsou Bambas Art Purses – výtvarný kožený šperk ve vašich dlaních.

Kandinsky, Miro, Chagall, Klimt, Mucha, Rousseau, Gauguin, Picasso, Gogh… je to nekonečná řada světových umělců, jejichž díla jsou dokonale přenesena skvělými výtvarníky Atelieru BAMBAS na kůži kabelek, peněženek i bot. Každý originál, který přijde na svět srdcem, myslí a rukama těchto českých mistrů, má svoji tvář, identitu, svou duši a především své jméno, které si nese na cestě k vám. Stejně tak je na své cestě jedinečným originálem každá žena. Má svou vlastní vůni, barvu vlasů, myšlenky a hloubku vášně. Je nezaměnitelná stejně tak, jako nezaměnitelný originál Atelieru BAMBAS. Věřím, že naše cesty se dříve nebo později setkají. Je to láska na celý život, která vás učiní navždy mladou.

Děkuji každé ženě za tento vztah, za důvěru k Atelieru BAMBAS. Vítejte v naší rodině.

S úctou váš Ladislav Bambas